مدیر عامل کاشی الوند در راستای حضور متفاوت این شرکت در مهمترین رویداد صنعت کاشی و سرامیک کشور:

حمایت از جوانان مستعد و ایجاد پیوند بین صنعت و دانشگاه را وظیفه خود می دانیم

در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی، مهندس محمود مومنی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در مصاحبه با خبرگزاری ها اذعان داشت: با توجه به قدمت و اصالت کاشی الوند، تصمیم بر این شد که امسال حضوری متفاوت نسبت به سال های گذشته داشته باشیم. و به همین جهت پس از نمایشگاه سال قبل، فعالیت های گوناگونی در حوزه های جدید و نوآورانه در صنعت کاشی و سرامیک ایران داشته ایم که از مهمترین آن ها می توان به موضوع طراحی در این صنعت اشاره نمود. با توجه به مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است، هم اکنون طراحی کاشی و سرامیک توسط کشورهای پیشرفته و بر پایه هنر اسلامی و ایرانی انجام شده و به کشور عزیزمان وارد می شود.
مهندس مومنی افزود: از این رو در راستای حمایت از تولید داخلی و به منظور پاسداشت مالکیت معنوی اقدام به تشویق و حمایت نیروهای جوان و مستعد داخلی نموده و با همکاری دانشگاه هنر تهران، اولین فراخوان طراحی کاشی در کشور، موسوم به نقش الوند را برگزار نمودیم؛ که نتایج به دست آمده و استقبال صورت گرفته از این رویداد ما را بر آن داشت تا با افتتاح آکادمی طراحی الوند و ادامه این مسیر، به زعم خود بتوانیم گامی کوچک در راستای برقراری و تحکیم ارتباط صنعت ودانشگاه برداریم.
مدیر عامل شرکت کاشی الوند در ادامه گفت: از دیگر نوآوری های ارائه شده در راستای مسئولیت های اجتماعی در بیست و ششمین نمایشگاه کاشی و سرامیک می توان به حمایت این مجموعه و اختصاص فضا به اولین استارتاپ جوان ایرانی در زمینه فضاسازی و چیدمان کاشی و سرامیک با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی اشاره نمود.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با استعانت از خداوند متعال و همدلی همکاران دلسوز در راستای تحقق هرچه بیشتر توسعه پایدار و حمایت از تولید داخلی موفق باشیم.